Kdo jsme

Základní účel...

"Účelem společnosti PROSPECTEA Česká republika je pomoci klientům vytvořit a zavést do praxe efektivní a účinné marketingové nástroje, které způsobí růst jejich tržeb."

Co je výsledkem spolupráce?

"Firma, která má aplikované ucelené marketingové know-how a dosahuje stabilního růstu tržeb."

PROSPECTEA...

PROSPECTEA, slovo je složeno z anglického slova "PROSPECT", což znamená: 1.rozhled, 2.výhled, 3.vyhlídka a jako sloveso pak 1.pátrat, 2.hledat a z koncovky "EA", která jen vytvořila unikátní slovo.
Nejsme reklamní agenturou, která se zabývá vším a umí všechno a která Vám vytiskne vizitky, katalog, letáky nebo vám polepí auto. Tato práce patří odborníkům v oblasti tisku a výroby reklamy ve svých nejrůznějších podobách.
Zabýváme se především tím, aby to, co se vytiskne, umístí na web, do vašeho katalogu nebo se objeví jako obsah vašich inzerátů fungovalo. Chceme, aby se celé vaše usilí a investované peníze v obasti propagace projevilo na vašich prodejích a následných tržbách. Věříme, že propagace má přivést do vaší firmy nové zákazníky, přimět ty stávající znova nakoupit nebo upevnit vaše dobré jméno v myslích vašich stávajících zákazníků.

Sdílejte se svými přáteli na: Facebook, Twitter, Google
Vytisknout článek

Poslat odkaz na stránku e-mailem

*) vyplnění takto označených položek je povinné.

*
*
*
*
Zavřít tento formulář